Meist / Kontakt

Piiritus tegeleb lisaväärtuse loomisega nii sise- kui väliruumi, püüame omal moel muuta ühetaolist keskkonda huvitavamaks. Nõustame, kavandame ja teostame, soovi korral kasutame tellija kavandit (näiteks ettevõtte logo, maja aadress jne).

Kasutame oma loomingus palju geomeetriat. Meid inspireerib loodus ja seal esinev korrapärasus, sakraalgeomeetria, mis põhineb enamasti kuldlõikel (φ), piil (π) ja kuusnurksel struktuuril. Tundub, et nende kombinatsioonid mõjuvad juba alateadlikult esteetilisena. Lisaks pakub meile huvi silmaga nähtamatu maailm, inimeste vahelised energiad, tunded ja vaimne väli, šamanismi ja iidsete kultuuridega seotud kunst.

Seinamaalingute puhul eelistame tavaliselt kujundeid lihtsustada ning kasutada tagasihoidlikke värvitoone, et maaling ei hakkaks keskkonda domineerima ja ei tüütaks ära (nii võib juhtuda nt fototapeedi puhul).

Pakume ka krohvist, kipsist jm reljeefseid lahendusi – rosette lakke ja kõiksugu kujundeid seintele. Reljeefide erpäraks on muutumine vastavalt valgusoludele (päikese liikumine, kunstvalgus). Ruumilste objektide puhul kasutame lõppviimistlusena peamiselt aluspinnaga sama tooni, kuna nii tulevad erinevad tasapinnad muutuvas valguses paremini esile.

Soovite midagi hoopis seinale riputada? Pakume ka tahvelmaale.

 

Kui teile meeldib, mida te siin lehel näete ning soovite ka enda keskkonna piire laiendada, siis võtke meiega ühendust ja küsige hinnapakkumist. Vastame esimesel võimalusel.

info@piiritus.ee / +372 5044702

Piiritus OÜ, Registrikood: 14322894

Sinu nimi (vajalik)

Sinu e-mail (vajalik)

Teema

Sõnum

Comments are closed.